استخدام استانداری گلستان در سال ۹۵ (خبر جدید) | استخدام

مجموعه: استخدام های جدید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • استخدام استانداری گلستان در سال ۹۵ (خبر جدید) | استخدام
 •  

  استخدام استانداری گلستان

  سوالات استخدامی استانداری

  سوالات رایج در آزمون های استخدامی

  خبر ۱۲ دی ۹۵ – اشتغال چهار هزار نفری گلستانیها در پرورش ماهیان گرمابی

  باشگاه خبرنگاران جوان : از گرگان؛ معاون  آبزی پروری شیلات گلستان گفت: این افراد در پنج هزار هکتار  مزرعه پرورشی ماهیان گرمابی گلستان اشتغال دارند.
  محمود سقلی افزود : تاکنون  ۱۱ هزار و ۱۰۰تن ماهی گرمابی  از این استخرهای پرورشی برداشت شده است .
  وی ادامه داد: تولید ماهیان گرمابی امسال  در گلستان ۲۵ درصد بیشتر شده است و پیش بینی می شود امسال حدود ۱۸ هزار و ۵۰۰ تن ماهی گرمابی در استان تولید شود.
  ماهیان گرمابی پرورشی گلستان شامل کپور، آمور، فیتوفاک و بیگ هد است.

   


  خبر ۱۸ شهریور ۹۵ – ۱۲ هزار شغل جدید در گلستان ایجاد می‌شود

  خبرگزاری مهر: علی‌آبادکتول – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از ایجاد ۱۲ هزار فرصت شغلی جدید در استان خبر داد و گفت: این میزان اشتغال در قالب طرح تکاپو محقق می‌شود.
  به گزارش خبرنگار مهر، سعید مازندرانی بعدازظهر چهارشنبه در آئین افتتاح متمرکز پروژه‌های هفته تعاون در علی‌آبادکتول اظهار کرد: اشتغال یکی از معضلات اصلی جامعه است که امروز کشور و استان با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند.
  وی یادآور شد: به دلیل محدودیت‌های اداری و قانونی امکان ایجاد فرصت‌های جدید شغلی در بخش دولتی وجود ندارد.
  وی با یادآوری اینکه فرصت‌های شغلی جدید باید توسط بخش خصوصی و تعاونی ایجاد شود، افزود: در اصل ۴۴ قانون اساسی مقررات خوبی در جهت حمایت از تعاونی‌ها و تعاون گران تدوین‌شده است.
  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ادامه داد: با توجه به پتانسیل‌های موجود و وجود فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، شهرستان علی‌آبادکتول ظرفیت ایجاد تعاونی‌های توسعه و عمران رادار است.
  وی اضافه کرد: امسال بنا داریم در راستای اجرای طرح تکاپو پروژه‌های جدیدی را تعریف کرده و ۱۲ هزار فرصت شغلی جدید در استان ایجاد کنیم.
  مازندرانی تصریح کرد: گردشگری، شیلات، آی تی و نوغانداری و ابریشم محورهای فعالیت‌های اجرای این طرح در گلستان خواهد بود.
  وی از حمایت از تعاونی‌های بانوان و تحصیل‌کردگان دانشگاهی خبر داد و خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با اجرای این طرح شاهد رشد و توسعه و همچنین بهبود وضعیت اشتغال و معیشت مردم استان باشیم.۸

   


  خبر ۶ شهریور ۹۵ – ایجاد اشتغال برای یک هزار و ۷۲۱ نفر در گلستان

  خبرگزاری مهر : استاندار گلستان گفت: در سه سال فعالیت دولت تدبیر و امید یک هزار و ۲۴ پروژه اقتصادی و عمرانی در گنبدکاووس به بهره برداری رسید.
  به گزارش خبرنگار مهر، حسن صادقلو صبح شنبه در جلسه مشترک شورای اداری شهرستان های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان که با حضور وزیر کشور در دانشگاه آزاد واحد اسلامی گنبدکاووس برگزار شد، اظهار کرد: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید و برای یک هزار و ۷۲۱ نفر اشتغال ایجاد شد.
  وی افزود: در سه سال گذشته با تمام مشکلاتی که دولت داشت و در برخی سال ها سال سیاه نامیده شد، خدمات قابل توجهی ارائه شد که قابل راستی آزمایی است.
  استاندار گلستان ادامه داد: در سه سال گذشته در دولت تدبیر و امید ۶ هزار و ۷۰ پروژه افتتاح و کلنگ زنی شد.
  وی با بیان اینکه از این تعداد ۴۴۳ پروژه کلنگ زنی شده است، تصریح کرد: همچنین در این مدت در حوزه عمرانی و اقتصادی استان سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته است.
  صادقلو خاطر نشان کرد: با احتساب پروژه هایی  که در حال اتمام بوده و ۷۰ درصد از اقدامات اجرایی آن ها انجام شده در گلستان پنج هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان انجام شده است.
  وی اضافه کرد: همچنین در سه سال گذشته در آزادشهر ۷۷۹ پروژه با اعتبار ۲۲۱ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده و برای ۶۹۴ نفر اشتغال ایجاد شده است.
  استاندار گلستان همچنین گفت: در رامیان نیز ۴۲۹ پروژه با اعتبار ۱۱۱ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳۰۹ نفر به بهره برداری رسیده است.
  وی با بیان اینکه گلستان در سه سال گذشته در راستای مشارکت اقتصادی ارتقاء پیدا کرده است، افزود: هم اکنون گلستان در رتبه ۲۲ اقتصادی، ۱۴ تخت بیمارستانی، ۱۳ اعتبارات هزینه ای و ۱۷ تملک دارایی در کشور قرار دارد.
  صادقلو با بیان اینکه گلستان در بحث اقتصاد مقاومتی و اجرای برنامه های تولیدی و صنعتی نیز ورود خوبی داشته است، ادامه داد: تسهیلات رفع موانع تولید گلستان از ۴۲۲ میلیارد تومان به ۷۴۴ میلیارد رسید و تاکنون ۷۱۰ بنگاه اقتصادی به بانک ها معرفی شدند.
  وی تصریح کرد: در کارگرده تسهیل و رفع موانع تولید گلستان مشکلات مالی و بانکی ۸۴ بنگاه حل شده و تاکنون ۶۵ میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های تولیدی استان تسهیلات پرداخت شده است.
  استاندار گلستان بیان کرد: در ابتدای دولت تدبیر و امید ۲۶ درصد از راه آهن اینچه برون باقی مانده بود که با تخصیص ۷۶ میلیارد تومان  این طرح به بهره برداری رسید.
  وی اضافه کرد: استان گلستان دچار گپ تاریخی و عقب ماندگی است و مشکلات بسیاری از گذشته وجود دارد اما امیدواریم با همگرایی، تعامل و همدلی قابل توجه در استان بتوانیم بخشی از مشکلات را حل کنیم.


  خبر ۳ تیر ۹۵ – اولویت های اشتغال در گلستان مشخص شود

   خبرگزاری مهر : رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان گفت: دستگاه‌های استان موظف‌اند برای توسعه و اشتغال استان برنامه داشته باشند و اولویت های اشتغال را مشخص کنند.
  به گزارش خبرنگار مهر، حسین پیشقدم، عصر چهارشنبه در نشست کارگروه اشتغال استان گلستان با حضور رسانه ها، اظهار کرد: مسئولان استان نباید منتظر بنشینند تا کسانی از بیرون برای توسعه آن تصمیم بگیرند. در کنار سازمان‌هایی مانند یونی دو دستگاه‌های استان هم موظف‌اند برای توسعه و اشتغال استان برنامه داشته باشند.
  وی افزود: در بحث مزیت‌های پیشرو دستگاه اصلی استان شامل جهاد کشاورزی، شیلات، صنعت و گردشگری در یک سال گذشته توفیقاتی نداشته‌اند. هرچند در بخش گردشگری کارهایی خوبی انجام‌شده که کافی نیست.
  وی اظهار کرد: زمانی که به مباحث علمی کار رسیدیم و کمی روند سخت شد دستگاه‌ها دیگر ادامه ندادند. همین است که به‌رغم فرصت‌های مناسبی که در استان داریم نتوانسته‌ایم از آن‌ها استفاده کنیم و در یک منطقه کویری پرورش ماهیان خاویاری داریم اما در استان گلستان خبری نیست.
  پیش‌قدم با تأکید بر اینکه اولویت‌های توسعه و اشتغال گلستان باید توسط مدیران استانی مشخص شود، اضافه کرد: باید به اسناد راهبردی استان احترام بگذاریم و به مصوبات پایبند باشیم.
  وی متذکر شد: برای داشتن آمارهای به‌روز، سامانه سیما بر در استان داریم که اطلاعات بسیاری از دستگاه‌ها مربوط به ابتدای سال ۹۳ است و دستگاه‌ها نسبت به ثبت آمار در این سامانه باید اهتمام جدی داشته باشند.


  خبر ۴ خرداد ۹۵ – رشد یک درصدی اشتغال گلستان در دولت تدبیر و امید

  خبرگزاری مهر : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان گفت: وضعیت اشتغال گلستان در دولت تدبیر و امید حدود یک درصد رشد داشته و بهبودیافته است.
  به گزارش خبرنگار مهر، محمود ربیعی شامگاه دوشنبه در همایش جوان، خودباوری و توسعه اقتصادی که در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: در زمان آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید نرخ بیکاری گلستان ۱۲.۶ درصد بود که هم‌اکنون به ۱۱.۸ درصد رسیده است.
  وی بابیان اینکه هم‌اکنون نرخ بیکاری کشور ۱۱ درصد است، افزود: هرچند ما معتقدیم این نرخ واقعی بیکاری استان نیست اما چاره‌ای جز پذیرش آن وجود ندارد و خرسندیم که این وضعیت در مقایسه با گذشته بهتر شده است.
  وی ادامه داد: استان گلستان با شرایط ویژه اقلیمی، توپوگرافی و منابع انسانی نباید استان نا برخوردار باشد بلکه می‌تواند به‌عنوان استانی معین برای استان‌های محروم در کشور تبدیل شود.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان تأکید کرد: فرهنگ پشت‌میزنشینی باید به فرهنگ کسب‌وکار و کارآفرینی تغییر پیدا کند.
  وی تصریح کرد: افراد کارآفرین افراد شجاع و توانمندی هستند که موجب رونق تولید و بهبود اقتصاد می‎شوند و امیدواریم با همکاری بخش خصوصی و دولتی به سمت شکوفایی و رونق سرمایه‌گذاری و توسعه گلستان حرکت کنیم.
  ربیعی اضافه کرد: طی دو ماه آینده دو هزار میلیارد تومان بابت خرید گندم، جو و کلزا به استان گلستان تزریق خواهد شد.
  وی خاطرنشان کرد: امسال وضعیت اقتصاد کشاورزی در استان گلستان بسیار عالی بود، سال گذشته ۹۰۰ هزار تن خرید گندم داشتیم و امسال پیش‌بینی می‌شود یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شود.
  وی از برداشت بیش از ۱۰۰ هزار تن جو در استان خبر داد و تصریح کرد: پیش‎بینی می‎شود برداشت جو از مزارع استان گلستان به بیش از ۳۴۰ هزار تن افزایش یابد و ۲۰ هزار تن کلزا از مزارع برداشت شود.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان، نقش بخش خصوصی را در تقسیم‌کار و جذب سرمایه‎گذاری مهم دانست و ادامه داد: دولت باید ریل‎گذاری کند تا زمینه تولید فراهم و اشتغال ایجاد شود.
  ربیعی با اشاره به اینکه استان ظرفیت‎های خوبی در بخش شیلات دارد، گفت: قفس‎هایی برای پرورش خاویار در منطقه خلیج گرگان ایجاد می‌شود که اشتغال‌زایی نیز در پی خواهد داشت.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان افزود: در دولت گذشته آن‌قدر در این استان استخدام صورت گرفته است که تا ۱۲ سال آینده تعدادی بازنشسته شوند تازه به نقطه صفر می‎رسیم.
  وی همچنین به حفاری چاه نفت و گاز در منطقه صوفی کم اشاره و تصریح کرد: مطالعات روی این موضوع از ۲۶ سال گذشته انجام‌شده است و تاکنون کارهای بزرگی در این راستا انجام‌شده و در مدت ۶ ماه امکانات بزرگی از خوزستان آوردند و شرکت معتبری روی آن کار می‎کند.
  وی اضافه کرد: طی سه هفته آینده باید دعا کنیم این پروژه به نتایج خوبی برسد آن‌وقت باید پروژه‎های کوچک را کنار گذاشته و به فکر پالایشگاه نفت در گلستان باشیم.


   

  خبر ۲۸ اردیبهشت ۹۵ – اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی در شهرداریهای استان گلستان

  نتایج آزمون استخدام پیمانی در مشاغل شهرداریهای استان گلستان(فاضل آباد– گمیش تپه– سیمین شهر–آق قلا) اعلام شد.
  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان اعلام کرد: نتایج آزمون استخدام پیمانی در مشاغل تخصصی شهرداریهای استان، پس از برگزاری آزمون تخصصی کتبی ( برگزار شده در مورخه ۹۴/۱۱/۰۲ ) و مصاحبه به شرح ذیل اعلام میگردد.
  احمد سردارزاده گفت: این آزمون ، براساس مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور، برای پذیرش تعداد ۸ نفر از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی و عمومی و مصاحبه به صورت پیمانی برای خدمت در ۴ شهرداری استان گلستان شامل ” فاضل آباد– گمیش تپه – سیمین شهر – آق قلا” و با اعلام آمادگی حدود ۱۰۰۰ نفر داوطلب مرد و زن در تاریخ دوم بهمن ماه سال گذشته برگزار شد که ثبت نام آن از بیست و دوم آذرماه الی پنجم دی ماه سال گذشته از طریق سایت استانداری گلستان انجام شده بود.
  وی افزود: در این آزمون؛ داوطلبین شرکت کننده، در پنج رشته شغلی کارشناس امور اداری- مسئول خدمات مالی- آرشیتکت- کارشناس شهرسازی- مهندسی راه و ساختمان برای تصدی پست کارشناس امور اداری- کارپرداز- کارشناس شهرسازی ومعماری – مسئول شهرسازی- مسئول امورعمرانی با هم به رقابت پرداختند.
  دبیر شورای اداری-استخدامی شهرداریهای استان همچنین تاکید کرد: انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت و تا زمان اتمام سیر مراحل اداری و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی، برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد، اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
  سردارزاده ادامه داد: پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی در سایت استانداری جهت طی سیر مراحل بعدی اداری وگزینش به واحد امور اداری و استخدامی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد و در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر، نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.
  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان گفت: طبق دستورالعمل استخدام پیمانی در مشاغل شهرداریها ابلاغی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را پس از ثبت در دبیرخانه استانداری گلستان، به دفتر امورشهری وشوراهای استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند . پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  سردارزاده همچنین در خاتمه اظهار امیدواری کرد: که انشاءالله با جذب نیروی انسانی متخصص، توانمند و شایسته بتوانیم بیش از پیش شاهد بهبود، ارتقاء ، پیشرفت و توسعه منابع انسانی شهرداریهای تابعه استان و جلب پیش از پیش رضایت شهروندان عزیز استان باشیم.

  برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


  خبر ۶ دی ۹۳ استخدام: نتایج مصاحبه تخصصی استخدام ۱۵ دستگاه اجرایی استان گلستان اعلام شد

   مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری گلستان گفت: به حول و قوه الهی، بعد از ماه ها انتظار، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، مجوز اعلام نتایج مصاحبه تخصصی استخدام ۱۵ دستگاه اجرایی استان را طی نامه شماره ۱۲۹۷۴/۹۳/۲۲۵ مورخ ۲۶/۹/۹۳ صادر نمود.

  نورالله نوراللهی افزود: نتایج مصاحبه تخصصی مذکور، مربوط به آزمون کتبی استخدامی مورخ ۱۷/۱۲/۹۱ می باشد که مصاحبه تخصصی و یا آزمون عملی آن (حسب مورد) در نیمه دوم سال ۹۲ برگزار و اعلام نتایج آن به خاطر عدم پیش بینی اعتبار مورد نیاز از تاریخ ۱/۸/۹۲ متوقف شد تا اینکه با پیش بینی اعتبار مورد نیاز در بودجه سال ۹۴ ، معاونت توسعه، مجوز ادامه فرایند را صادر نمود.

  وی اظهار کرد: ان شاء الله بعد از اخذ تأییدیه گزینش و تأمین اعتبار مورد نیاز، پذیرفته شدگان نهایی در دستگاه استخدام کننده، بکارگیری می شوند.

  وی خاطرنشان کرد: نفرات اصلی پذیرفته شده آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان گلستان که اسامی آنها در جدول پیوست آمده است، از روز شنبه مورخ ۶/۱۰/۹۳ لغایت پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۱۱/۱۰/۹۳ فرصت دارند نسبت به معرفی خود به دستگاه استخدام کننده، بر اساس آدرس اعلام شده در جدول ذیل، جهت انجام مراحل گزینش، اقدام نمایند.

  بدیهی است عدم مراجعه در مهلت تعیین شده، به منزله انصراف آنها تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

  جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان، روی لینک زیر کلیک نمایید:

  asami-paziresh.pdf

  ردیف

  نام دستگاه استخدام کننده

  آدرس

  ۱

  اداره کل بهزیستی

  گرگان-خیابان شهید بهشتی-بهشت دهم

  ۲

  اداره کل هواشناسی

  گرگان- میدان بسیج -سایت اداری

  ۳

  اداره کل حفاظت محیط زیست

  گرگان-جاده نهارخوران-جنب هتل راه و ماه

  ۴

  اداره کل گمرک

  مرز اینچه برون

  ۵

  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای

  گرگان- خیابان ۵ آذر-انتهای بلوار حسام

  ۶

  اداره کل ورزش و جوانان

  گرگان -خیابان شهید بهشتی-بهشت هشتم(۸)

  ۷

  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  گرگان-چهارراه گلها-خیابان شهید مصطفی خمینی-نبش کوچه دهم

  ۸

  اداره کل ثبت احوال

  گرگان- میدان بسیج-سایت اداری

  ۹

  اداره کل پزشکی قانونی

  گرگان-بلوار شهید کلانتری(کمربندی)-روبروی شهرک حافظ

  ۱۰

  استانداری

  گرگان – میدان بسیج-سایت اداری ساختمان شماره (۱)استانداری – امور اداری

  ۱۱

  اداره کل راه و شهرسازی

  گرگان ابتدای خیابان شهید بهشتی

  ۱۲

  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

  گرگان- میدان فخرالدین اسعد گرگانی ابتدای خیابان لشگر

  ۱۳

  اداره کل دامپزشکی

  گرگان- کمربندی- جنب جاده زنگیان

  ۱۴

  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری

  گرگان- خیابان شهید بهشتی

  ۱۵

  مدیریت امور عشایر

  گنبد- خیابان ۱۷ شهریور غربی- خیابان نامجو- پلاک ۱۳۹

  خبر ۲۷ مرداد ۹۳ استختام: استخدام جدید استانداری گلستان

  استانداری گلستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای تازه تاسیس استان گلستان ( تاتارعلیا – مزرعه – فراغی- سنگدوین ) از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۸۸۱۴/۹۲/۲۲۰ مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و نامه شماره ۱۱۱۳۱ مورخ ۲۵/۰۳/۹۳ سازمان شهرداریها و دهیاری‏های کشور، در نظر دارد تعداد ۱۸ نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‏های تخصصی، علمی و مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداریهای تازه تاسیس استان گلستان ( تاتارعلیا – مزرعه – فراغی- سنگدوین ) استخدام نماید .

  تاریخ های مهم
  ۹۳/۰۵/۲۹
  تا
  پایان وقت اداری ۹۳/۰۶/۰۶
  ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
  ۹۳/۰۶/۱۵
  از ساعت ۹ صبح
  مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
  ۹۳/۰۶/۲۱
  ساعت ۸:۳۰ صبح
  برگزاری آزمون کتبی
  سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد

  سوالات استخدامی استانداری

  سوالات رایج در آزمون های استخدامی

   

   

  برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

  برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

  برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

   

  خبر ۹ تیر ۹۳ – زمان اعلام نتایج مصاحبه تخصصی استخدام پانزده دستگاه اجرایی استان گلستان

  اداره کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری گلستان طی اطلاعیه ای، زمان اعلام نتایج مصاحبه تخصصی استخدام پانزده دستگاه اجرایی استان را اعلام کرد.

  در این اطلاعیه آمده است:

  به اطلاع آن دسته از افراد شرکت کننده در آزمون استخدامی ۱۷-۱۲-۹۱ که حسب مورد به مصاحبه تخصصی یا آزمون عملی استخدام دعوت شده اند می رساند، به استناد ابلاغیه های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، نتایج آزمون استخدامی تا زمان تأمین اعتبار مورد نیاز برای استخدام های جدید، اعلام نخواهد شد.

  لذا شایسته است از پیگیری حضوری و یا تلفنی از طریق دفتر منابع انسانی و تحول اداری و یا سایر دفاتر استانداری خودداری نمایید.

  این دفتر به محض حصول نتیجه از مراجع ذیصلاح، نتایج را از طریق سایت استانداری به اطلاع عموم خواهد رساند.

  خبر ۷ مرداد ۹۲-نتایج آزمون استخدامی استانداری گلستان اعلام شد
  نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری گلستان که مورخ ۱۷ اسفند ۹۱ برگزار شده بود، اعلام شد.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) نتایج اولیه آزمون استخدامی ۱۷اسفند ۹۱ دستگاه‌های اجرایی استان گلستان اعلام شد.

  شرکت کنندگان می توانند برای مشاهده اسامی و اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه  کنند.

  هم چنین شرکت‌کنندگان می‌توانند برای مشاهده نشانی و نام دستگاه‌های استخدام کننده به این لینک مراجعه  کنند.

  http://www.estekhtam.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%da%af%d9%84%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86/

 • جدیدترین استخدام ها
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :